10drepu.cz

Rekondiční centrum klubu pro osobní hodiny s Individuálním přístupem dle Vašich potřeb

Cvičení s vlastní váhou

Pokud Vám z jakéhokoli důvodu nevyhovují kolektivní hodiny, jsem tu právě pro Vás. Individuální přístup pro každého. Zavolejte tel.604 143 627 a domluvíme se na čase, který Vám vyhovuje.

Většina lidí zastává mylný názor, že k posílení těla je nutné chodit především do posilovny, která je plná nejrůznějších kvalitních strojů a zařízení. Není to však pravda. I naše tělo může být činka a pokud se jej naučíme správně používat, můžeme dosáhnout skvělého stupně funkční zdatnosti ve smyslu síly, vytrvalosti, rovnováhy a flexibility. Výhodu pak ocení všichni ti, kteří by si rádi zacvičili vždy a všude. Těm pak již nikdy nebude chybět jejich posilovna.

Zjistíte, že pomocí váhy svého těla dokážeme efektivně procvičit všechny svalové partie, a to včetně svalů středu těla – core.

TRX jsou jedna z pomůcek (bosu, míč, gumy, a další) které zařazuji do svých lekcí. Cviky se pak odvíjí podle fyzické zdatnosti klienta. TRX – Total-Body Resistance Exercise – cviky pro zatížení celého těla. Závěsný systém TRX mám mnoho výhod. Techniky TRX cvičení jsou sestaveny tak, aby bylo zapojeno celé tělo jako jednotný koordinovaný systém. Z toho důvodu se tento cvičební systém řadí k nejúčinnějším při funkčním výkonnostním cvičení. Spojnice mezi pohybem, pružností, silou, stabilitou, koordinací, posilováním a srdcem se navzájem prolínají v jedinečné a celkově funkční formě. Navíc na TRX zapojujete celý střed těla tedy core.  

Skladba hodiny se odvíjí od požadavku klienta. Doba trvání lekce je 60 minut, cena je 250,-Kč

Next Post

© 2020 10drepu.cz

Theme by Anders Norén