Výuka sebeobrany

Výuka sebeobrany

Zabývám se sebeobranou a sebeochranou pro širokou veřejnost, ženy, zaměstnance úřadů, ale i pro hluchoněmé a seniory. Učím jak „reálnou“ sebeobranu, tak šetrnou profesní sebeobranu. Věnuji se rovněž výcviku ozbrojených bezpečnostních sborů a složek. Nácvik obrany musí být jednoduchý, ale efektivní. Moje zkušenosti vychází z více jak 25-ti leté praxe nácviku bojových umění a 23 let praxe u policie.

Kurzy připravuji pro naše klienty tzv. na míru, dle jejich požadavků. Programy mám nastaveny pro 3 lekce, 10 lekcí a déle trvající.

Základní kurz 10 lekcích obsahuje: orientaci v právní problematice sebeobrany a zákonné opoře, vysvětlení a vyzkoušení obranných prostředků (spreje, tasery, kubotany atd), základní principy sebeochrany, taktiku obrany a teoretická východiska, základní údery a kopy určené k sebeobraně, vyprošťovací techniky, strhy, porazy, techniky šetrné sebeobrany, obranu na zemi.

Cena kurzů se odvíjí od počtu zájemců po vzájemné dohodě. U skupiny  4 až 10 osob a kurzu 10 hodin je cena stanovena přibližně 990,-Kč/osoba. Kurzy se konají v Třebíči, ale případě zájmu a dohody je možné kurz pořádat i jinde. Individuální lekce jsou v ceně kondičních hodin.

 

1 komentář

Komentáře jsou uzavřeny.